2024 Κύπελλο Βορείου Αιγαίου
Πανελλήνιο Κύπελλο ORC Sportboat
Αρχική Δηλώστε Συμμετοχή Κατάλογος Συμμετοχών Gallery Επικοινωνία Διοργάνωση 2023 Διοργάνωση 2022 Διοργάνωση 2021 Διοργάνωση 2020 Διοργάνωση 2019 Διοργάνωση 2018 Διοργάνωση 2017 Διοργάνωση 2016 Διοργάνωση 2015 Διοργάνωση 2014 Διοργάνωση 2013

Κατάλογος Συμμετοχών

# Όνομα Σκάφους Αριθμός Πανιών Τύπος / Μοντέλο Κυβερνήτης Όμιλος
1 MOLOTOW GRE1387 SKIPPI 650 ADAM TSIOLAKAKIS NCTH
2 KOURSAROS GRE-49161 X372 IOANNIS LABRIANIDIS NCTH
3 TAXIDEFTIS GRE-1747 GIBSEA 33 ANAGNOSTARAS KONSTANTINOS NAUTICAL CLUB THESSALONIKI
4 MYTILANA-Orgonitecreation GRE-1708 SUN LEGEND 41 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ NCTH
5 Granma-X GRE-88 IMX-38 Pritsoulis Christoforos N.C.Th
6 Nemo Gr1206 Atlantic 31 Achilleas Triantafyllidis Ofth
7 FEEL FREE GRE 320 MELGES 24 HARRIS ZIZIS NAOKERKYRAS
8 ELLINIX FARR AWAY GRE 40 FARR 40 STERGIOS LEONTARIDIS N.C.TH.
9 VICTORIA II GRE1632 SUN ODYSSEY 37.1 VAS. CHOULIARAS NAOKTH
10 ORANGE GRE-2008 BAVARIA 35 MATCH ΜΑΡΓΙΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΑΘ
11 MARAKI-PLUS CONSTRUCTION GRE-1740 ELAN 40 MARAKIS DIMITRIS ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΩΝ ΘΑΛΑΣΣΗΣ
12 NIRIIDA GRE-1135 ELAN 37 SD PASCALIS SAMARAS Nautical Club Thessaloniki
13 FAIRYTALE GRE-1596 ELAN 40 DIMITRIOS ZAHOS O.F.TH
14 RED BONE GRE 2088 Bavaria B/one Stylianidis Nikos Nautical club of Thessaloniki
15 ANTELOPE GRE 1916 XP-44 PATROKLOS TOTTAS - LAZAROS TSALIKIS N.C.Th
16 Jmania Gre5367 J24 Χρήστος κυφιδης ΝΟΠΦ
17 Hispaniola BUL166 Evento 42 Mihail Mitev SofiaSail
18 Hakuna Matata GRE 1243 Comet 41s Sofitsis Dimitris NOTHAK
19 LILI II GRE 40A Archambault A40 RC ΟΔ.ΓΑΒΡΑΝΙΔΗΣ-ΑΝΤ.ΚΑΤΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ι.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΗΜ. ΠΑΓΓΑΙΟΥ
20 ΑΣΤΡΑΠΗ GRE 01 JEANNEAU OD 35 ΚΑΠΗΤΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ν.Ο.Θ.
21 Farrfara Tur 13131 Farr40 Erhan Uzun İskenderun Sailing Club
22 EQUINOX GRE-49167 X-372 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΝΑΟΚΘ
23 AMELIA GR-2154 WESTERLY KONSORT 29 PARASKEVAS ALEXIOU NAOKTH
24 Acid Drop Bul - 124 Fiumanka 33 Ivan Georgiev Sofia Sail Yacht Club
25 L'AQUILA GR 1251 GIB SEA 301 Αθανάσιος Ζιώγας ΝΑΟΚΘ Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Καλαμαριάς Θεσ/νίκ
26 KRAKEN 302 MOUNTGAY 30 ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Οφθ
27 INVICTUS 2006 IMX40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Οφθ
28 BAXIMUS 74 X35 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Οφθ
29 VORRAS GRE-3 IMX38 Στέφανος Μεταξιώτης ΝΟΑΘ
30 AIOLIA SUI43951 J 11S Spyros Papantoniou NOTK
31 CALYPSO GRE 2145 DROMOR DISCOVERY 3000 ΙΩΣΗΦ ΓΕΩΡΓΑΝΖΤΗΣ ΝΑΟΚΘ